Wersja Optima

Wersja Optima zawiera następujące elementy:

(Podane ilości są szacunkowe dla średniej wielkości samochodu osobowego. Kupujący powinien sprawdzić wskazane wymiary poprzez samodzielne wymierzenie swojego pojazdu i ewentualne skorygowanie ilości materiałów.)

Mata bitumiczna MBWE25
Ilość/szt.

Mata bitumiczna MBWE25

Szerokość: 25 cm Długość: 50 cm Grubość: 2 mm
Cena za szt.: 7.30 zł, Czas wysyłki: 7 dni

Stosujemy mate bitumiczną MBWE25 po 2szt. na koło w przypadku auta osobowego . W przypadku busa na tył potrzebne będą 3szt.

Mata bitumiczna o wysokiej elastyczności znakomicie sprawująca się także w niskich temperaturach (do -25 stopni Celsjusza). Zastosowanie maty powoduje likwidację drgań i wibracji oraz usztywnienie konstrukcji, na którą mata jest zamocowana. Ze względu na swoją elastyczną strukturę służy do montażu zarówno na prostych jak i skomplikowanych powierzchniach. Produkt ten służy do likwidacji drgań blach samochodowych. 

Maty bitumiczne mają zastosowanie w:
- wytłumieniu bagażników, karoserii samochodowych, podłóg,

- są nieodzowne w wysokiej jakości zestawach car audio.

- izolacji akustycznej komory silnika, nadkoli, drzwi, podłóg.

Produkt posiada bardzo mocną powłokę samoprzylepną.

Sposób aplikacji:

Po zdjęciu ochronnej warstwy papieru, stroną samoprzylepną matę należy przykleić do wyciszanej powierzchni i dobrze docisnąć. Następnie przyklejoną matę należy ogrzać opalarką, aby spowodować jej zwulkanizowanie z blachą. Po ostygnięciu, ale jeszcze ciepłą matę, należy ponownie mocno docisnąć.

Produkt dostępny w terminie do:
14,60