O nas

Wycisz-auto.net jest sklepem internetowym należącym do firmy Redhand Łukasz Sypek z Częstochowy, wyłącznego internetowego dystrybutora materiałów akustycznych polskiej firmy APAMA acoustic project. Od wielu lat prowadząc sklep internetowy www.Wyciszamy.net oferujący pełną gamę produktów firmy Apama, mamy wgląd w szeroką problematykę hałasu nie tylko w budownictwie i przemyśle, ale i motoryzacji. Postanowiliśmy więc przygotować ofertę skierowaną konkretnie do osób pragnących poprawić komfort akustyczny w swoich pojazdach. Oferowane na wycisz-auto.net materiały podzielone zostały na ułatwiające dokonanie wyboru grupy jakościowo-cenowe. Wszystkie z nich są sprawdzonymi sposobami na osiągnięcie wyraźnej poprawy izolacyjności poszczególnych stref pojazdów. Są to materiały najwyższej jakości, jako jedyne na rynku mogące pochwalić się badaniami Przemysłowego Instytutu Motoryzacji w zakresie tłumienia drgań - wyciszenia.

UWAGA: Przedstawione w sklepie ilości materiałów, są uśrednione i mogą się wahać w przypadku różnych pojazdów. Dlatego należy traktować je jako propozycję, samodzielnie dokonując przed zakupem pomiarów własnego pojazdu i w razie potrzeby - modyfikując ich ilości.
Nie dobieramy materiałów do konkretnych modeli pojazdów. Dokładne wymiarowanie, a co za tym idzie - zakup niezbędnych ilości materiałów, leży po stronie kupującego.