Wysyłka

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Każde złożone zamówienie potwierdzone jest poprzez pocztę e-mail. Również tą drogą przekazywane są informacje o zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (w przypadku płatności z góry) oraz o wysyłce towaru. Wysyłka zamówionych towarów realizowana jest od poniedziałku do piątku, zazwyczaj w terminie od 48 godzin roboczych do 30 dni (przy każdym z towarów określony jest oddzielnie czas realizacji zamówienia). Czas niezbędny na wysyłkę liczony jest:

- od momentu złożenia zamówienia, w przypadku płatności przy odbiorze,
- od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie sklepu, w przypadku płatności z góry na konto sklepu.
W przypadku problemów z dostępnością zamówionego towaru, kupujący zostanie o tym poinformowany telefonicznie - określony zostanie termin jego dostarczenia. Jeśli kupujący nie wyrazi zgody na oczekiwanie na towar, ma możliwość rezygnacji z zamówienia.

Wycena i czas realizacji zamówień indywidualnych ustalane będą każdorazowo z zamawiającym. 

KOSZTY WYSYŁKI I DOSTAWA TOWARÓW 

Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Koszt przesyłki jest ważny w momencie złożenia zamówienia. Zamówiony towar dostarczany jest kurierem UPS.

Koszty wysyłki są podane w tabelach poniżej:

Koszty wysyłki Kurierem UPS

- Płatne przy odbiorze 20.00 zł
- Płatne z góry 16.00 zł
Koszty transportu nie obejmują wniesienia towaru.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie sklepu 42-290 Blachownia ul.Starowiejska 195A). Wycisz-auto.net poinformuje klienta telefonicznie o dostępności towaru w miejscu odbioru.